Mis on valge huuletubakas?

Nikotiinipadjake meenutab pigem väikest teekotti kui tavalist huuletubakat. Snusi padjakeses olev pulber on valmistatud kvaliteetsetest toiduainete koostisainetest, mida saab võrrelda taimsete kiudude ja närimiskummipõhjaga. Koostisained muudavad padjakese pehmeks ja meeldivaks ning värsked maitsed pärinevad toidumaitsetest. Nikotiin lisatakse alusele nikotiinisoola või sünteetilise nikotiini (vedelikuna) kujul ja see tagab tugeva nikotiini vabanemise.

All White Snus (nikotiinipadjad) vs sigaretid

Sigarettidelt huuletubaka ülemineku peamine eelis on see, et nikotiini saab tarbida kahjusid vähendaval viisil: suurem osa tubakatarbimisest tulenevatest tervisekahjustustest tuleneb põletusprotsessist, mis on tavalise huuletubaka ja kogu valge huuletubaka puhul täielikult elimineeritud. Põlemisprotsessi kaotamine tähendab ka seda, et tavalist huuletubakat ja valget huuletubakat saab kasutada igal pool ja igal ajal, erinevalt üha suurenevatest piirangutest suitsetamisele avalikes kohtades. Lisaks hoitakse keskkonda passiivse suitsu ja suitsetamislõhnade eest. Seda tüüpi nikotiini tarbimine ei ole seega vähem kahjulik mitte ainult tarbijale, vaid ka keskkonnale.

Millest täielikult valge snus on valmistatud?

Nikotiinipadjad on valmistatud kvaliteetsetest toidukvaliteediga koostisosadest. Tooraine, mis moodustab üle poole kogu massist, on tselluloos (neist valmistatakse nii taimseid kiude kui ka tavalist paberit). Need kiud võivad pärineda erinevatest taimedest ja puudest, nagu männid ja eukalüpt ning lisaks alusmaterjalile on All White Snus massi segatud niisutusaineid, maitsetugevdajaid, stabilisaatoreid, pH regulaatoreid, maitseaineid ja nikotiini. Nikotiini võib lisada kas vedelal või poorsel kujul (nikotiinisool). Tutvu Pouchy.eu laia valiku snusiga ning vali oma lemmik bränd ning maitse selleks hooajaks.

Mis vahe on tavalisel huuletubakal ja täiesti valgel snusil?

Peamine erinevus huuletubaka ja nikotiini kottide vahel seisneb selles, et nikotiinikotid on täielikult tubakavabad ja nikotiin lisatakse tootele sünteetilisel kujul (st eelnevalt tubakataimest ekstraheerituna), samas kui tavaline Rootsi huuletubakas sisaldab tubakat ja selles seotud nikotiini ei pea tavaliselt eraldi lisama (v.a. tugevaimad sordid). Lisaks on nikotiinikotid tavaliselt täiesti valged, nii et need ei määri hambaid nagu enamik tumedaid huuletubaka sorte. Erinevus seisneb ka lõhnas –huuletubakas võib lõhnada veidi tugevalt ja võõralt, All White Snus aga elimineerib selle lõhna täielikult ja domineerivad meeldivad aroomid. Ka valget huuletubakat ei pea hoidma külmkapis, nagu tavalist huuletubakat, et see värske püsiks.

Kuidas täiesti valget huuletubakat kasutada?

Snusi kasutatakse samamoodi nagu tavalist huuletubakat. Asetage kott ülahuule ühe kahe külje alla. Varsti pärast seda vabanevad nikotiin ja maitse suu limaskesta kaudu. Maitse ja toime püsib sõltuvalt kaubamärgist ja tootest erineva aja jooksul, kuid tavaliselt jääb see 30-60 minuti vahele. Pouchy.eu e-poes on rikkalik vali täielikult valget snusi igale maitsele.

Kas täielikult valge snus on kahjulik?

Nii nagu tavaline huuletubakas, sisaldavad nikotiinikotid nikotiini, mis on sõltuvust tekitav aine ja võib liigsel tarbimisel põhjustada südame löögisageduse tõusu. Nikotiini ei tohi kasutada, kui olete nikotiini suhtes allergiline või tundlik, kui olete rase või teil on kõrge vererõhk.

Nikotiinist tarbimisest tulenevad tervisekahjustused on põhjustatud valdavalt suitsu põlemisprotsessist, mis tavalise huuletubaka ja All White Snus’i puhul täielikult elimineeritakse. Seetõttu pole üllatav, et teaduslikud uuringud kirjeldavad tavalist huuletubakat 95% vähem kahjulikuna kui sigarette. Kui valges snusis sisalduv tubakas on täielikult kõrvaldatud, väheneb kahju veelgi. Ainus teaduslikult tõestatud huuletubaka tarbimisest tulenev kahju mõjutab suu limaskesta – see ärritab tarbimisel. See mõju on aga ajutine ja pöörduv, kuna suu limaskesta rakud uuenevad kiiresti ja võivad tarbimise lõpetamisel taastuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga