Naiste tuunikad ja kuidas neid kasutada

Teades, mis on tuunika, saad sellega koos muuta oma garderoobi mitmekülgsemaks. Tuunikad naistele on pikad topid, mis langevad tavaliselt puusadest kaugemale, et pakkuda palju katvust. Neid on erinevas stiilis ja saadaval igale kehatüübile sobivas suuruses. 

Lisaks võimaldavad tuunikad kombineerida neid erinevat tüüpi teiste riideesemetega, milleks sobivad kasvõi naiste jakid. Vaatame lähemalt, milliseid erinevaid võimalusi naiste tuunikad kasutamiseks annavad.

Kuidas tuunikat kanda

Õige tuunika kandmise viis sõltub mitmest tegurist. Tuunika kandmiseks pole tegelikult valet moodust, kuid on mõned juhised, mida järgida, et muuta riietuse valimine lihtsamaks. Esiteks mõtle sündmusele kus tuunikat kannad. Tavaline sündmus nõuab klassikalist kaelusega tuunikat, mis on valmistatud kergest õhulisest kangast, näiteks puuvillast. Meeleolukaks sündmuseks otsi siidist tuunikat, millel on lõhestatud kaelus või võtmeaugu kaelus.

Tuunika valimine vastavalt kehatüübile

Veel üks kaalutlus tuunika ostmisel on sinu kehatüüp. Kui sul on õunakujuline kehakuju on sinu õlgadel, rinnal ja vöökohal tõenäoliselt sarnased mõõdud. Õunakujulise figuuri puhul vali tuunika, mis langeb puusadest mööda ja pikendab keha.

Klassikalise liivakella kehakujuga naise rinna ja puusa ümbermõõt on suurem kui vöökoht. Selle kehatüübi rõhutamiseks vali liibuv tuunika.

Väikeste kehatüüpide puhul tuleks valida väikese suurusega tuunika, et tagada selle õige pikkus. Kui oled kasvult väike ja valid tavalise suuruse, võid avastada, et sinu tuunika on liiga pikk. Pikem väljanägemiseks hoia oma tuunika ja püksid samas värvis.

Tuunika värvid 

Valge on klassikaline valik igat tüüpi tuunika jaoks. Valge tuunika kandmiseks ei pea sa ootama teatud aastaajani. Pane kokku talvine välimus lumivalge tuunika ning oma lemmikpükste ja -saabastega. Või vali universaalselt meelitav must tuunika mis tahes riietega, sest must tuunika sobib sõna otseses mõttes kõigega.

Teine mitmekülgne värv on hall. Hall tuunika võib välja näha igapäevane või elegantne, olenevalt sellest, millise stiili sa valid ja kuidas sa seda kannad.

Erksatest värvidest rääkides on esikohal punane. Punane tuunika on kindel tähelepanu ärataja ja see on pühade hooajal pidulik valik.

Mida kanda koos tuunikaga?

Tuunikaga võib kanda igasuguseid riideid ja seelikuid. Naiste teksad on alati stiilsed naiste tuunika ülaosadega. Kasutada võib erinevaid stiile, sealhulgas sirge säärega teksad ja kõrged teksad. Kitsad teksad on eriti populaarsed tuunikatega kandmiseks, sest need aitavad tasakaalustada selle stiili avarat välimust.

Võid kanda tuunikatega koos ka retuuse. Retuuside ja tuunika stiilid on sarnased ja nii tagab see kogu päevaks mugavuse. Keskmise pikkusega seelik sobib suurepäraselt tuunika või kampsuniga. Tuunikaid võib kanda kevadel ja suvel isegi koos lühikeste pükstega.

Muud tuunika näpunäited

On veel mõned näpunäited, mis aitavad sul tuunikat kandes parem välja näha. Õige suuruse valimiseks mõõda rinna ümbermõõt ja vöökoht ning võrdle ostes oma mõõte suuruste tabeliga. Veel üks näpunäide on järgida tuunikate pesemisel etiketil olevaid hooldusjuhiseid, et veenduda, et tuunikad on korralikult pestud ja kuivatatud. Masina õrna tsükli kasutamine või isegi tuunika käsitsi pesemine aitab neil kauem vastu pidada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga