Samsung´i uus integreeritav kodutehnika menukas Las Vegase koduelektroonika messil

Integreeritav kodutehnika näeb moodne välja, on mugav kasutada ning mis kõige olulisem, see on ruumisäästlik. Pärast seda, kui soetasin omale  esimese integreeritava kodutehnika komplekti, olen hakanud suureks integreeritava kodutehnika fünniks.

Jaanurai alguses toimus Las Vegases koduelektroonikamess CES, kus muuhulgas tuli esitlusele ka Samsung´i uus integreeritav kodutehnika, mis sai kohe väga menukaks. Nimelt oli messil uus Samsung´i integreeritav kodutehnika esindatud ahju ja pesumasinaga, millele olid lisatud kõrgresolutsiooniga ekraanid ja kvantpunktid. Veider? Jah, aga samas ka väga populaarne.

Samsungi teame me põhiliselt ikka televiisorite, nutitelefonide ja koduelektroonika tootjana, aga kui ikka külmkappi piisavalt elektroonikat toppida, siis muutub asi lõpuks naeruväärseks. Seega võttis Samsung hoopis uue lähenemise ja 2015. aastal tootmisse minev integreeritav kodutehnika on hoopiski praktilisem.

Samsung´i integreeritav kodutehnika oli CES messil esindatud kahe tipptootega – kaheukseline ahi, mis on mõeldud kahe toidu samaaegseks küpsetamiseks erinevatel temperatuuridel ja Activewash pesumasin, millel on sisseehitatud valamu plekkide eeltöötluseks.

Samas on firma välja lasknud ka uue Tizen süsteemil toimiva kumera teleka, mida messil ka reklaamiti. Nimetatud seadmega on Samsung välja pannud kõik – uus SUHD tehnoloogia, mis kombineerib Samsungi ekraani SUHD mootori ja Tizeni süsteemi nutiteleviisori omadustega. Messil reklaamiti kolme mudelit – S9500, JS9000 ja JS8500 – ning ja 9-s ekraanisuuruses 48-st kuni 88 tollini.

Firma reklaamis ka tahvelarvutit, aga huvitava pöördena oli tegu hoopiski köögitehnika juhtseadmega! Chef Collection on tipptaseme köögiseadmete sari ja tahvelarvutisse on eelinstalleeritud retseptide- ja lihunikurakendus ning teised Samsungi partnerite kokandusteemalised rakendused. Tahvliga tuleb kaasa ka oma graveeritud hoidik. Tasuta tahvli saamiseks tuleb osta kas Chef Collection külmkapp, WaterWall pesumasin või mingi mudel uuest ahjude sarjast enne selle aasta 31. märtsi ning täita tellimusvorm.